MÖBLER / Bord / Sybord 8816300
nr 881 6300
Sybord
Frankrilke 1800-tal 40x56, höjd: 74
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 mars 2014
kl 18:37:49
15/3 15:52:04
800 kr
17/3 18:07:07